• Unikátní cestovní kombinace

    Zkuste neobvyklé kombinace několika zemí nebo i kontinentů. Vždy navštívíte hned několik opravdu nezapomenutelných míst najednou, ať už se budete po zemi propracovávat Jižní Amerikou od jihu k severu nebo budete s příručním zavazadlem v ruce létat křížem krážem jihovýchodní Asii. 


Chile, Bolívie, Peru

16+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 49 000 Kč/os.
Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

Začněte v moderním Santiago de Chile. Přesuňte se do San Pedro de Atacama a vyražte na kole do Valle de Luna, kde zažijete opravdovou měsíční krajinu. Třídenním 4-wheel dobrodružstvím vedoucím přes vysoko poležená sedla And do Salinas de Uyuni vše pokračuje. V La Paz poznejte život v nejvýše položeném hlavním městě světa a místní kuchyní. Nechte se unést Arequipou s kaňonem Colca v okolí, který je hlubší než Grand Canyon. Vše zakončete na Machu Picchu – že je to masová záležitost, ano je, ale i tak odsud nebudete chtít odejít a při odchodu se budete mnohokrát otáčet.   

Detail

To nejlepší z jihovýchodní Asie

15+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 39 000 Kč/os.
Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

A proč se třeba rovnou nepodívat na to nejlepší, co jihovýchodní Asie nabízí. Posnídejte sladké putu bambu v malajském Kuala Lumpur. Odleťte nabrat síly a relaxovat na skvělé pláže indonéského Lomboku. Na na kole objeťte nezapomenutelný Angkor Wat v Kambodže.  Vydejte se dál do Hanoje a vplujte do světoznámé Halong Bay. A Bangkok? Royal Palace a Wat Arun jsou samozřejmostí. Bylo toho málo? Tak si nechte poslat věci z Evropy sem.

Detail

Austrálie přes USA nebo Velkou čínskou zeď

15+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 65 000 Kč/os.
Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

Austrálie je na druhém konci světa. Cesta tam tak vybízí k rozhlédnutí se na přestupu i někde jinde. Letět přes Bangkok nebo Dubaj, to už tu bylo. Co zkusit letět k protinožcům se zastávkou v Los Angeles a prohlédnout si filmová studia v Hollywoodu nebo Santa Barbaru na pacifickém pobřeží. Nebo se vydejte opačným směrem na východ a zastavte se v Zakázaném městě v Pekingu a projděte se po Velké čínské zdi. 

Detail

Středomořský island hopping

15+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 38 000 Kč/os.
Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

Island hopping je pojem, který se používá spíš ve spojitosti s Havají nebo Thajskem. Co ale takhle přistoupit ke Středomoří. Začněte na španělské Mallorce a projděte se kouzelným Port de Soller, sjeďte dechberoucí silnicí do Sa Calobra a obdivujte jachty v přístavu Palma de Mallorca. Na italské Sicílie prozkoumejte okolí Palerma a vyšlápněte na vrchol Etny. Nebo si pronajměte auto a objeťte svým tempem celý ostrov. Pak přeskočte Kypr a ztraťte se v malebných vesničkách v okolí Larnacy, historickém centru Nicosie a archeologickém parku V Paphosu.

Detail

Nahoru