• To nejlepší z jihovýchodní Asie

    15+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 39 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

    Objednat

Poznejte to nejlepší z JV Asie! Navštivte během jedné cesty to nejlepší z pěti zemí najednou. Thajsko, Malajsie, Kambodža, Vietnam a Indonésii mohou samy o sobě nabídnout mnoho. Kombinace toho nejlepší ze všech učiní Vaši cestu legendární.

Vaši cestu po jihovýchodní Asii začnete v hlavním městě Thajska, Bangkoku. Navštívíte mimo jiné pohádkový Grand Palace a chrám Wat Phra Kaeo s věhlasnou sochou smaragdového Buddhy, klidnější chrám Wat Pho s 46 metrů dlouhou sochu ležícího Buddhy a vychutnáte si výhled na město z Golden Mountain.

Přesunete se do města SIem Reap v Kambodži a navštívíte chrámový komplex Angkor Wat, největší náboženskou stavbu na světě a nejkrásnější příklad khmerské architektury. Celý komplex Angkor je nádherný, velkolepý a vyzařuje magickou atmosféru.

Ve Vietnamu navštívíte hlavní město Hanoj, ve kterém se snoubí klid koloniální metropole s ruchem uliček Staré čtvrti, která je plná obchůdků a street food stánků. Následně se vypravíte do zátoky Ha Long Bay, která díky svým téměř 2 000 vápencovými ostrůvky právem figuruje v seznamech nejkrásnějších míst na zemi.

Nyní je čas zvolnit tempo a vychutnat si bílé písky a azurové moře. Za tím se vypravíte do Indonésie na ostrov Lombok. Na jihu ostrova v městečku Kuta projdete nově postavenou promenádu, ale nejdůležitější bude se jen tak na slepo vydat na vypůjčeném skútru objevovat zbytek ostrova. Vzhledem k místním vlnám vhodným pro začátečníky si můžete také vyzkoušíte sjet svou první vlnu na surfu.

Odpočatí vyrazíte do Kuala Lumpur, hlavního města Malajsie, které symbolizuje moderní západní svět v jihovýchodní Asii. Zde si před odjezdem domů vychutnejte výbornou pouliční gastronomii a ikonický pohled na Petronas Towers.

Bangkok (2 dny) -> Angkor Wat & Siem Reap (3 dny) -> Hanoj & Halong Bay (3 dny) -> Lombok (5 dnů) -> Kuala Lumpur (2 dny)

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Nahoru