• Austrálie přes USA nebo Velkou čínskou zeď

    15+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 65 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

    Objednat

Návštěva protinožců je jako stvořená ke kombinaci s další zemí. Co třeba spojit návštěvu této země s kulturně blízkou Kalifornií nebo zcela odlišným světem Číny.

Zastavte se během letu do Austrálie v Los Angeles jeho okolí a projděte se po chodníku slávy a navštivte světoznámá filmová studia v Hollywoodu. Nebo zvolte kombinaci s Čínou a projděte se po Velké čínské zdi a poznejte Zakázané město v Pekingu.

Po přistání na druhé straně světa v Sydney strávíte den objevováním centra tohoto krásného města, další den na krásných písečných plážích a další den procházkou v unikátních Modrých horách. Budete mít pocit, že jste viděli tři světy, ale budete se pohybovat stále pouze v Sydney a jeho nejbližším okolí.

Přeletíte do Melbourne, které je pravidelně vyhodnocováno jako město s nejvyšší kvalitou života. Zde si pronajmete auto, které proženete po klikaté Great Ocean Road s neskutečnými výhledy na oceán a pomalu se propracujete až ke dvanácti apoštolům, kde Vás bude čekat krásný západ Slunce. Druhý den se sem vrátíte, abyste se v klidu prošli po místních plážích.

Další přelet do Tasmánie Vás zavede na ostrov skvělé gastronomie, drsného pobřeží a hor, kde se v určitých měsících budete moci po výstupu na Mount Wellington dotknout australského sněhu. Nebo sem vyjeďte autem v noci a obdivujte noční scenérii s Hobartem jako na dlani. Pěší túry ve Freycinet National Park a Bay of Fires vám do alba přinesou další nádherné fotografie.

Varianta 1

Los Angeles a okolí (4 dny) -> Sydney & Modré hory (4 dny)  -> Melbourne & Great Ocean Road (3 dny) -> Tasmánie (4 dny)

Varianta 2

Peking a Velká čínská zeď (4 dny) -> Sydney & Modré hory (4 dny)  -> Melbourne & Great Ocean Road (3 dny) -> Tasmánie (4 dny)

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Nahoru