• Proč cestovat s námi

Pomůžeme Vám cestovat bez cestovky!

Chtěli byste cestovat a poznávat svět? Obdivujete ty, kteří se na vlastní pěst vydávají poznávat daleké země a nadšeně si prohlížíte jejich fotografie? S námi zvládnete také cestovat po světě bez cestovky. Vaši cestu společně naplánujeme přesně podle Vašeho přání, rozpočtu a náročnosti, na kterou se budete cítit.

A jak konkrétně Vám s cestou pomůžeme? Podle Vašich představ vybereme destinaci a doporučíme konkrétní místa, která stojí za to navštívit. Vyhledáme Vám nejlepší letenky, ubytování, transporty a aktivity. Vše ještě doplníme o osobní doporučení, abyste si cestu co nejvíce užili. Všechny informace a dokumenty poté budete mít při ruce přehledně v mobilní aplikaci.

Navštívíte pouze místa, která jsou pro Vás opravdu zajímavá.
Budete na správném místě ve správný čas a vyhnete se davům ostatních turistů.
Zaplatíte méně než za zájezd u cestovní kanceláře.
Jsme transparentní a pracujeme pro Vás.
Cestovní plán v moderní mobilní aplikaci.

Cestování je naší vášní a věřte, že s námi se stane i pro Vás. 

Pokud jste ještě bez cestovky necestovali, pojďte to zkusit! Pomůžeme Vám vše naplánovat tak, abyste si to maximálně užili. Uvidíte, že si takové cestování zamilujete.

 • Cenný čas, který máte na dovolenou, budete trávit pouze na místech, která jsou zajímavá pro Vás. S námi program vytváříte Vy.
 • Cestování s Travelmate Vás bude stát výrazně méně, než jaké ceny vidíte katalozích cestovních kanceláří. Věřte nám, jde to a bez újmy na kvalitě. 
 • Jsme transparentní a pracujeme pro Vás. S námi vždy víte, kolik jste zaplatili za naše služby a kolik za cestu samotnou. Nepřijímáme žádné provize od poskytovatelů služeb a hledáme pro Vás nejlepší poměr ceny a kvality.
 • Cestujete svým tempem. Na nikoho nečekáte, ani za nikým nepospícháte. Kdy a kde se zastavíte na oběd či kávu, určujete vy. Kdy a kde si přečtete zajímavosti o místě, kde se nacházíte, je také jen a jen na Vás, ne na Vašem průvodci.
 • Příliv turistů skupinových zájezdů je na většině míst soustředěn do určitých hodin během dne. Přijeďte o dvě hodiny dříve nebo později a vychutnejte si tato místa tak, jak je vídáte na fotografiích, bez davu ostatních lidí

Pokud už jste cestování bez cestovky zkusili, nemusíme Vás přesvědčovat, že je to skvělé. Vy to víte. Víte ale také, že kvalitně naplánovat takovou cestu stojí hodně času. Pokud ho tedy chcete investovat jinak, přenechte plánování na nás a užijte si cestu samotnou.

Konečné rozhodování o podobě cesty je samozřejmě na Vás. Vše s vámi budeme průběžně konzultovat a nepřestaneme, dokud nebudete s plánem plně spokojeni. 

Je čas vydat se na Vaši nezapomenutelnou cestu.
Pojďme to zkusit spolu!

Chci zkusit cestu na míru    Chci využít připravený itinerář

 

Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám jednoduše zavolejte na tel. číslo +420 606 128 004 a my Vám velmi rádi zodpovíme jakékoliv Vaše případné dotazy. Těšíme se na Vás!

Pomůžeme Vám zejména s:

 • pomůžeme Vám s výběrem země nebo zemí, pokud ještě nejste rozhodnuti
 • pomůžeme Vám s případným vyřízením on-line víz
 • navrhneme Vám, jaká místa navštívit a kolik dní tam strávit
 • najdeme pro vás ty nejvhodnější letenky a způsob dopravy během vaší cesty
 • najdeme pro Vás ty nejvhodnější hotely s dobrým poměrem lokace / kvalita / cena
 • najdeme pro Vás preferované zážitky, které chcete během cesty absolvovat
 • řekneme Vám, kde to vše zarezervovat a pomůžeme Vám s rezervací samotnou
 • vyhledáme pro Vás informace vztahující se k navštíveným místům
 

… všechny podklady pak včas před vaším odjezdem zkompletujeme a předáme Vám je v tištěné a elektronické podobě. Stejně tak k nim budete mít přístup i v moderní mobilní aplikaci, jejíž součástí je i možnost on-line komunikace s námi během Vaší cesty.

Nahoru