• Reference

Co o nás říkají naši zákazníci

Staňte se také naším spokojeným zákazníkem

 
Veronika Kořínková
Veronika Kořínková Seychely
Moc děkujeme Tereze a Martinovi za pomoc s naplánováním naší svatební cesty na Seychely. Velmi mě potěšil jejich aktivní přístup, vše se řešilo hned a splnili mi každé přání, které jsem si vymyslela. Za 12 dní jsme poznali 2 ostrovy, 3 krásné ubytování, nespočet pláží a další úžasná místa. Využili jsme všechny jejich tipy na stravování i výlety. Veškeré informace jsme měli stažené v aplikaci, takže vždy při ruce. Dovolenou jsme si opravdu užili a určitě se zase ozveme. Děkujeme Veronika + Libor
Veronika Protivňáková
Veronika Protivňáková Maledivy
Moc děkujeme za naši nádhernou vánoční dovolenou na Maledivách díky Travel Mate! Dovolenou jsme vymysleli narychlo těsně před Vánoci, čímž jsme paní Terez moc neulehčili situaci, ale i přesto jsem prožili nádhernou dovolenou! Vše bylo perfektně připraveno, komunikace probíhala i na dovolené, paní nás upozorňovala na odjezdy a plány na další den, prostě senzace! V podvečer před Štědrým dnem se nám naskytly komplikace s domorodci na cestě a měli jsme opravdu 100% podporu s vyřešením situace, i přesto, že v Čechách v tu dobu byla noc před Štědrým dnem! Vše se nakonec vyřešilo ještě lépe, než jsme vůbec mohli očekávat a my jsme si dál užívali naši návštěvu v ráji :-) Bylo skvělé zjistit, že i když nastanou problémy, je na příjmu někdo, kdo Vám pomůže... Moc děkujeme a i přesto, že jsem si dovolené dříve plánovala sama, příště pojedeme opět s Terez a s jejím manželem .-) Její zkušenosti a snaha vyhovět našim požadavkům jsou nepřekonatelné! Ještě jednou děkujeme, Ed a Ver
Míša Strnadová
Míša Strnadová Seychely
Pokud se rozhodnete bez cestovky, tak vrele doporucuji TravelMate - manzele Brabcovi. S pani po telefonu jsme komunikovaly, kdykoliv me cokoli napadlo, mohla jsem se ozvat. Vzdy mila, ochotna, davala dohromady plan nasi cesty na Seychelly. Na vsechny otazky mi odpovedela ihned, popripade do druheho dne zjistila. Jeji manžel pan Brabec, taktez moc ochotny. Pomahal nam s letenkama, on line odbaveni, proste vi a vyzna se.. Pri navratu jsme zapomeli tablet,... v letadle.. Tak i po ukonceni dovolene s nama komunikoval a nabizel vypomoc pri reseni zapomenutych veci v Curychu. Dekujem za vse, urcite Vas doporucim, kdyz se nekdo bude chystat, takto na vlastni pest. Bylo fajn, ze pri cestovani jsem mela takovou jistotu a to vas plan, jak v tistene podobe, tak v mobilni aplikaci, ktery me navedl.. DOBRA PRACE!! Diky Misa a Honza
Vít Ohnsorg
Vít Ohnsorg Maledivy
Moc děkuji Tereze, která byla skvělá. Připravila nám v extrémně krátkém čase dovolenou od A do Z a za neskutečnou cenu! Určitě se na ně v budoucnu zase obrátíme :-)
Michal Zemek
Michal Zemek Indonésie
Děkujeme za všechny vaše rady a informace k naší cestě do Indonésie. Velmi nám pomohlo navržené pořadí míst, které navštívit. Výběr Lomboku jako ostrova pro odpočinkovou část byla trefa do černého. Velmi nám pomohly praktické informace o Mount Bromo. Návštěvu jsme díky nim absolvovali v klidu a byli včas tam, kde jsme měli být. Cestu jsme si díky vám užili na maximum. Díky.
Monika Vlachová
Monika Vlachová Thajsko
Děkujeme za veškerou pomoc a podporu při naší první letecké dovolené do Thajska. Jsme rádi, že jste nám zajistili letenky za nejvýhodnější cenu, vaše informace nám pomohly s orientací na letišti, poskytly tipy na zajímavá místa a výlety a díky vám jsme si celou dovolenou užili naplno. Vřele doporučujeme dalším cestovatelům.
Marie Zimáková
Marie Zimáková Bali
Moc děkuju za všechny rady a tipy na dovolenou na Bali. I když si cesty většinou plánuju sama, vaše nápady mi pomohli cestu ještě vylepšit a vaše aplikace s cestovním plánem je prostě bomba!
Klára Nová
Klára Nová Itálie
Moc děkujeme Travelmate za pomoc s ubytováním v Itálii. V cestovní kanceláři nám tvrdili, že v námi vybraném ubytování není možné zajistit konkrétní apartmán, který jsme potřebovali kvůli ubytování s dětmi. V Travelmate to zařídili přímo s ubytováním během chvíle a vše klaplo na jedničku. Ještě jednou děkujeme.
Dušan Filípek
Dušan Filípek Mexiko
Děkuji této supr společnosti za vstřícný přístup při organizaci mé dovolené do Mexika. Sice nás čeká až v breznu, ale zacel jsem ji plánovat již asi v červenci a zkusil jsem si vyplnit žádost na naši dovolenou do této země. Po vyplnění mých ne skromných podmínek a částky mi zavolala paní, která se mnou vedla rozhovor. Už na začátku rozhovoru jsem řekl, že nevím přesný datum jelikož tam jedeme na rallye - nebyl problém. I jsem říkal že již mám nejaky svůj plán i moji orientační cenu taky nebyl problém. Paní mi cca po 14 dnech poslala svůj návrh cesty i cenu a opravdu se vešla i do mého rozpočtu sice o malinko drazsi,ale opravdu o malinko. Jestli ze své zkušenosti mohu doporučit, tak více než 100%. Jsou opravdu dobří a jsou supr. Komunikace neměla chybu. Jestli ještě někdy budu v nouzi do nějaké jiné země kde si nebudu jíst určitě se obrátím. Děkuji mnohokrát.

Travelmate

Chytré a komplexní služby

Chytré a komplexní služby

Ušetříte peníze

Ušetříte peníze

Získáte čas

Získáte čas

Děláme to rádi

Děláme to rádi

Nahoru