• Reference

Co o nás říkají naši zákazníci

Staňte se také naším spokojeným zákazníkem

 
Monika Vlachová
Monika Vlachová
Děkujeme za veškerou pomoc a podporu při naší první letecké dovolené do Thajska. Jsme rádi, že jste nám zajistili letenky za nejvýhodnější cenu, vaše informace nám pomohly s orientací na letišti, poskytly tipy na zajímavá místa a výlety a díky vám jsme si celou dovolenou užili naplno. Vřele doporučujeme dalším cestovatelům.
Marie Zimáková
Marie Zimáková
Moc děkuju za všechny rady a tipy na dovolenou na Bali. I když si cesty většinou plánuju sama, vaše nápady mi pomohli cestu ještě vylepšit a vaše aplikace s cestovním plánem je prostě bomba!
Michal Zemek
Michal Zemek
Děkujeme za všechny vaše rady a informace k naší cestě do Indonésie. Velmi nám pomohlo navržené pořadí míst, které navštívit. Výběr Lomboku jako ostrova pro odpočinkovou část byla trefa do černého. Velmi nám pomohly praktické informace o Mount Bromo. Návštěvu jsme díky nim absolvovali v klidu a byli včas tam, kde jsme měli být. Cestu jsme si díky vám užili na maximum. Díky.
Klára Nová
Klára Nová
Moc děkujeme Travelmate za pomoc s ubytováním v Itálii. V cestovní kanceláři nám tvrdili, že v námi vybraném ubytování není možné zajistit konkrétní apartmán, který jsme potřebovali kvůli ubytování s dětmi. V Travelmate to zařídili přímo s ubytováním během chvíle a vše klaplo na jedničku. Ještě jednou děkujeme.
Dušan Filípek
Dušan Filípek
Děkuji této supr společnosti za vstřícný přístup při organizaci mé dovolené do Mexika. Sice nás čeká až v breznu, ale zacel jsem ji plánovat již asi v červenci a zkusil jsem si vyplnit žádost na naši dovolenou do této země. Po vyplnění mých ne skromných podmínek a částky mi zavolala paní, která se mnou vedla rozhovor. Už na začátku rozhovoru jsem řekl, že nevím přesný datum jelikož tam jedeme na rallye - nebyl problém. I jsem říkal že již mám nejaky svůj plán i moji orientační cenu taky nebyl problém. Paní mi cca po 14 dnech poslala svůj návrh cesty i cenu a opravdu se vešla i do mého rozpočtu sice o malinko drazsi,ale opravdu o malinko. Jestli ze své zkušenosti mohu doporučit, tak více než 100%. Jsou opravdu dobří a jsou supr. Komunikace neměla chybu. Jestli ještě někdy budu v nouzi do nějaké jiné země kde si nebudu jíst určitě se obrátím. Děkuji mnohokrát.

Travelmate

Chytré a komplexní služby

Chytré a komplexní služby

Ušetříte peníze

Ušetříte peníze

Získáte čas

Získáte čas

Děláme to rádi

Děláme to rádi

Napište nám

Sečtěte a zaokrouhlete (43.6 + 49.6) *

Nahoru