• Austrálie

    18+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 68 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

    Objednat

Sydney je jedinečné. Kde jinde si můžete užít unikátní architekturu, krásné pláže a eukalyptem provoněné hory. Celá jihovýchodní Austrálie je nabitá mnoha skvělými místy, ať už se jedná o Great Ocean Road, nedotčenou přírodu Tasmánie nebo korály Velkého bariérového útesu.

Po přistání na druhé straně světa strávíte den objevováním centra krásného města, další den na krásných písčitých plážích a další den procházkou unikátních Modrých hor. Budete mít pocit, že jste viděli tři světy, ale budete se pohybovat stále v Sydney a jeho nejbližším okolí. A to vaše cesta teprve začíná.

Přeletíte do Melbourne, které je pravidelně vyhodnocováno jako město s nejvyšší kvalitou života. Zde si pronajmete auto, které proženete po klikaté Great Ocean Road s neskutečnými výhledy na oceán a pomalu se propracujete až ke 12 apoštolům, kde Vás bude čekat krásný západ Slunce. Druhý den se sem vrátíte, abyste se prošli po místních plážích.

Další přelet do Tasmánie Vás zavede na ostrov skvělé gastronomie, drsného pobřeží a hor, kde se v určitých měsících budete moci po výstupu na Mount Wellington dotknout australského sněhu. Nebo sem vyjeďte autem v noci a obdivujte noční scenérii s Hobartem jako na dlani. Pěší túry ve Freycinet National Park a Bay of Fires vám do alba přinesou další nádherné fotografie.

Na řadě je oblast tropického severního Queenslandu. Největším zážitkem pro vás bude potápění na Velkém Bariérovém útesu. Tento program ale doplní další krásné scenérie v čele s vodopády Millaa Millaa nebo Barron Falls. Chybět nemůže také návštěva krásných pláží kolem v oblasti Cape Tribulation.

Sydney (3 dny) -> Modré hory (1 den) -> Melbourne (1 den) -> Great Ocean Road (2 dny) -> Tasmánie (4 dny) -> Cairns a Velký Bariérový útes ( 4 dny)

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Nahoru