• Myanmar

    11+2 dny  Očekávaná cena cesty: 30 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 1 900 Kč/os.

    Objednat

Myanmar je mystická země plná zlatých pagod. Do paměti se Vám zapíšou večerní modlitby v chrámu Shwedagon a tisíce chrámů v Baganu stejně jako chaos na ulicích v Rangúnu a zvídavost místních obyvatel.

Přílet do zcela jiného světa a aklimatizace na místní podmínky. Poznání historického centra hlavního města včetně proslulé Shwedagon Pagoda. Při celodenním výletu na Golden Rock poznáte okolí hlavního města a jedno z nejdůležitějších poutních míst.

Nočním autobusem se dostanete do Baganu. V této oblasti bylo v 9. až 13.století postaveno na deset tisíc budhistických chrámů, z nichž se dochovaly zhruba dva tisíce. Jedná se o velký areál, na který budete potřebovat dostatek času. Návštěva Mount Popa s úchvatnými výhledy na okolí a opičí chrám.

Vaše cesta Vás dále zavede do Mandalay, kam se můžete přesunout lodí nebo autobusem.  Uvidíte Royal Palace a Kuthodaw Pagoda s největší knihou na světě vytesanou do mramoru, Mandalay Hill a dřevěnou stavbu Shwenandaw kláštera z roku 1878 a okolí Mandalalay včetně U-Bein bridge. 

Rangún (3 dny) -> Golden Rock (1 den) -> Bagan (2 dny) -> Mount Popa (1 den) -> přesun do Mandalay (1 den) -> Mandalay (3 dny)

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Nahoru