• Kuba

    14+2 dny  Očekávaná cena cesty: 39 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

    Objednat

Doutníky, rum, slunce, sněhobílé pláže, americké bouráky ze 60. let, koloniální architektura, ale také prázdné regály v obchodech. Kuba nabízí mnohem víc než turistické komplexy ve Varaderu.

Cestu po Kubě začnete v Havaně, která Vás okouzlí svou nezapomenutelnou atmosférou zašlé slávy „Paříže Karibiku“. Nechte se okouzlit Starou Havanou, která město vynesla na seznam Světového dědictví UNESCO, užijte si uvolněnou atmosféru při procházce po promenádě Malecón nebo se projeďte v typickém americkém bouráku ze 60. let.  

Z Havany již budete pokračovat pronajatým automobilem na západ do údolí Viňales, které patří k nádherným přírodním klenotům Kuby. Se svou bohatou vegetací, červeně zbarvenou půdou a vápencovými útvary, Mogoty, je tato oblast ideální pro pěší vycházky.

Pokračovat budete přes Zátoku sviní, která kromě zajímavé historie láká na krásné pláže a bohatý podmořský život, do Trinidadu, koloniální perly v centrální části Kuby. Zde si kromě města samotného užijete nádhernou pláž a procházky v národním parku Topes de Colantes.

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Poslední čtyři dny Vaší cesty před přesunem zpět do Havany budete relaxovat na Cayo Coco, kde se nachází přes 20 kilometrů nádherných plážích s bílým korálovým pískem a jsou zde k vidění tisíce plameňáků.

Havana (2 dny) -> Viňalez (2 dny) -> Zátoka sviní (2 dny) -> Trinidad (3 dny) -> Cayo Coco (4 dny) -> Havana (1 den)

Nahoru