• Filipíny

    14+2 dnů  Očekávaná cena cesty: 35 000 Kč/os.*

    Cena cestovního plánu od: 2 300 Kč/os.

    Objednat

Filipíny jsou jedinečné svojí kulturou, která je mixem asijských a amerických vlivů. Souostroví několika stovek ostrovů Vám nabízí nepřeberné množství krásných pláží a přírody. To vše se snoubí s klasickým ruchem rychle se rozvíjející asijské země.

Svou cestu po Filipínách začnete na ostrově Luzon v hlavním městě Manile. První den budete mít čas na aklimatizaci a prohlídku centra města, kde si můžete zkusit projížďku typickým jeepney. Večer se vypravíte autobusem na sever ostrova do oblasti Banaue. Zde strávíte dva dny procházkami po nádherných rýžových terasách. Po přesunu zpátky do Manily se letecky přesunete na ostrov Palawan.

Na ostrově Palawan Vás čeká nejprve pobyt v Puerto Princessa, kde podniknete výlet v jeskynním systému po nejdelší podzemní řece na světě a výlet soukromou lodí po okolních ostrovech s bílými písečnými plážemi (Honda Bay). Dalších pár dní si budete užívat nádherné pláže a island hopping v okolí vesničky El Nido na severu ostrova.

Po relaxu na ostrově Palawan bude čas na trochu pohybu. Vypravíte se na Mt. Pinatubo, kde Vás čeká dobrodružná jízda jeepem a následně 2,5 hodinové pěší stoupání k jezeru v kráteru sopky. Věřte, že brzké ranní vstávání i výšlap za okouzlující pohled na jezero v kráteru sopky opravdu stojí. Poslední zastávkou Vaší cesty bude ostrov Bohol, kde kromě relaxace na pláži navštívíte Chocolate Hills, kuželovité kopce připomínající čokoládové pralinky.

Manila (1 den) -> Banaue (3 dny) -> Palawan Puerto Princessa (3 dny) -> Palawan El Nido (3 dny) -> Mt. Pinatubo (1 den) -> Bohol (3 dny)

* Očekávaná cena za cestu zahrnuje všechny náklady vyjma stravy (nicméně snídaně bývá v ceně ubytování).

Nahoru